1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Çalımbay’dan Fenerbahçe - Trabzonspor maç yorumu!
Çalımbay’dan Fenerbahçe - Trabzonspor maç yorumu!

Çalımbay’dan Fenerbahçe - Trabzonspor maç yorumu!

Trabzonspor eski teknik direktörü Rıza Çalımbay maç öncesi Radyospor’a konuşarak, Fenerbahçe ve Trabzonspor’u değerlendirdi.

A+A-

61TRABZONHABER.COM - Trabzonspor eski teknik direktörü Rıza Çalımbay Radyospor’a açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’nin çok zor  bir durumda olduğuna işaret eden Rıza Çalımbay, Trabzonspor’un ise  çok formda olduğunu ifade ederek, “Trabzonspor’un oynayacağı  en zor maçlardan birisi olacak”  dedi. Tecrübeli teknik adam, Sarı Lacivertli takımın  bu sezon önemli sorunlar  yaşamasına ve bazı eksikleri bulunmasına rağmen, Trabzonspor maçını taraftarı için oynayacağına işaret ederek; “ Fenerbahçe taraftarlarına sıkıntılı günler yaşattı. G. Saray  maçının berabere bitmesine dahi, mutlu oldu taraftarlar. Fenerbahçe, Trabzonspor maçını taraftarı için oynayacak. Trabzonspor’un oynayacağı en zor maçlardan biri olacak. Sanıldığı  gibi kolay bir müsabaka olmayacak”  dedi.

Trabzonspor’un iyi bir takım havasına büründüğüne işaret eden Rıza Çalımbay; “Trabzonspor’un bu havayı yakalamasında genç ve  yetenekli  futbolcuların büyük katkısı oldu. Ancak, özellikle Ünal hoca ve taraftarın da  çok büyük katkısı olduğunu görmeliyiz. Trabzonspor  bu maçta   favori  gibi gözüküyor olsa da,  Fenerbahçe’nin  üç puana ihtiyacı   daha fazla. Bu bakımdan  varını yoğunu ortaya koyacaklar”   dedi.