1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Burak Yılmaz'ın babasından Trabzonspor sözleri!
Burak Yılmaz'ın babasından Trabzonspor sözleri!

Burak Yılmaz'ın babasından Trabzonspor sözleri!

Beşiktaş'ın hücum oyuncusu Burak Yılmaz'ın babası Fikret Yılmaz katıldığı bir canlı yayın programında Trabzonspor'dan bahsetti.

A+A-

Trabzonspor'da forma giydikten sonra devre arasında Beşiktaş'a transfer olan Burak Yılmaz aynı zamanda büyük tartışmaların ortasında yer almıştı. Trabzonspor'daki disiplinsiz hareketleri nedeniyle yönetim ve camiadan tepki toplayan tecrübeli futbolcu aynı zamanda kadro dışı bırakılmıştı. Uzun süren sakatlık dönemleriyle takıma katkı sağlamada büyük eksiklikler yaşayan milli oyuncu Bordo-Mavili ekipte iç huzuru bozan bir öğe olarak görüldükten sonra takımdan uzaklaştırıldı.

Burak Yılmaz'ın babası Fikret Yılmaz, oğlunun Trabzonspor'da sakat sakat oynadıktan sonra sevdiği takıma gelerek performansını artırdığını söyledi.

Oğlu Burak Yılmaz hakkında açıklamalarda bulunan Fikret Yılmaz; "Burak bizi çok gururlandırıyor. Bu kadar iyi futbol oynamasını ve şu anki performansını sürpriz görmüyorum. Yaptıkları ve yapabilecekleri ortada, Önceki dönemlerde de başarılı oldu. Trabzonspor’da sakat sakat oynadı. Bu yıl kendi sevdiği takıma geldi. Beşiktaş taraftarı da onu kucakladı."ifadelerini kullandı.