1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Burak Yılmaz’dan Trabzonspor sözleri!
Burak Yılmaz’dan Trabzonspor sözleri!

Burak Yılmaz’dan Trabzonspor sözleri!

Beşiktaş’ın yıldızı, Trabzonspor’dan ayrılmasını ve Trabzonspor camiasına bakış açısını 61Trabzonhaber.com’a anlatarak, Trabzonspor için güzel cümleler kullandı.

A+A-

61Trabzonhaber.com spor sevisinin ulaştığı  Burak Yılmaz’dan Trabzonspor taraftarlarına mesaj var. Trabzon’da çok mutlu günler geçirdiğini ifade eden Beşiktaş’ın milli  golcüsü Burak Yılmaz, “Bir çok şeyimi Trabzonspor’a borçluyum. Trabzonspor benim yeniden doğduğum, hem de iki kez yeniden doğduğum yerdir. Trabzonspor  formasını her daim gurur  ve şerefle giydim. Trabzonspor için her  dönem elimden gelenin en iyisini yaptım. Hatırlarsanız  geçen sezon sakat sakat ve iğnelerle 25 maça  çıkarak 22 gol attım. Bir gün yaşlandığımda, çocuklarıma  Trabzonspor’u  çok özel duygularla anlatacağımı biliyorum” dedi.

Trabzonspor’da  mevcut yönetimle  gergin ve istenilmeyen bir ayrılık yaşadıklarının altını çizen Burak Yılmaz; “Ancak bu şekil ayrılık olsa da ben, Trabzonspor camiasına  asla yanlış bir  kelime ve ithamda bulunmadım. Profesyonelliğin gereği Beşiktaş’tayım. Ayrılığı ben değil, ekonomik sebeplerden dolayı Trabzonspor istedi. Bende saygı duydum. Halen daha kendi maçlarımız dışında,  aklım Trabzonspor’un maçlarında.  Yönetimde bir iki kişiye kırgın olsam dahi, Trabzonspor taraftar ve camiasının gönlümdeki yeri özeldir. Fakat Cumartesi akşamı ekmek yediğim takım için en iyisini yapmaya çalışacağım. Profesyonelliğin gereği  bu.  Allah bana gol atmayı nasip ederse de sevinmeyeceğim. Benim için gerçekten duygusal ve zor bir maç”  dedi.