Trabzonspor Teknik Direktörü Nenad Bjelica, Pendikspor galibiyeti sonrası açıklama yaptı.

Bjelica, "Hak ederek kazandık. Zorlu bir 3 puan oldu. Futbol aslında böyle bir oyun. Kendi bulduğunuz fırsatlardan yararlanamadığınızda rakip ilk bulduğu fırsatta golü buluyor. Bizim adımıza böyle bir maç oldu. Oyuncularımı ve taraftarlarımı kutluyorum. Çok güzel bir galibiyet oldu. Uğurcan'a da ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Son dakikalardaki kurtarışla 2 puan kazandırdı bize. Son zamanlardaki eleştirilere de bakınca önemli bir kurtarıştı." dedi.

Hırvat teknik adam, sözlerine, "6 numarada Berat ve Mendy oynuyor. Kourbelis, bu açıdan kadroda yok. Mendy'nin kırmızı kartıyla birlikte Kourbelis şans bulacak. Benkovic'in umarım kötü bir sakatlığı yoktur. Kısa süre içerisinde aramıza dönmesini diliyoruz." diye devam etti.

Bjelica, son olarak, "Çok etkileyici bir performans sergiliyor Onuachu. 3 maç 3 gol. Bunun dışında da katkıları var. Onuachu bize gelmeden önce, bir süre takım antrenmanlarından uzaktı. Neredeyse 3 antrenman yaptıktan sonra hemen oynadı. Hazır olduğunda şu an yaptığından çok daha fazla işler yapacak. Çok kaliteli biri. Kendini daha da hazır hale getirdiğinde ne kadar iyi bir oyuncu aldığımızı göreceksiniz. Çok çalışkan ve kaliteli birisi." şeklinde konuştu.