Kartal'ın Trabzonspor'dan sezon başında Al-Fayha'ya transfer olan Anthony Nwakaeme transferi için düğmeye bastığı iddia edildi.

Dünya Kupası sonrası teklif gelmesi durumunda N'Koudou'yu hemen satmayı planlayan Beşiktaş'ın sol kanadına Nwakaeme'yi alacağı belirtildi.

Kevin N'Koudou satılacak!

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in planları içerisinde yer almayan Kevin N'Koudou, Dünya Kupası sonrası teklif gelmesi halinde hemen satılacak.

TFF’den transfer dönemi açıklaması! TFF’den transfer dönemi açıklaması!

Siyah beyazlıların ise Kamerunlu futbolcudan doğan boşluğu eski Trabzonsporlu Anthony Nwakaeme ile doldurmaya çalışacağı kaydedildi.

Trabzonspor'dan ayrılarak Suudi Arabistan Ligi takımlarından Al Fayha'a transfer olan Anthony Nwakaeme, sosyal medya hesabından sürpriz bir İstanbul paylaşımında bulundu.

Al Fayha'dan ayrılacağı ve Beşiktaş'a imza atacağı konuşulan Anthony Nwakaeme, İstanbul'a geldiğini belirten bir fotoğraf paylaştı.

Yıldız oyuncu söz konusu paylaşımda, "Ya size bütün hikayeyi anlatırsam..." ifadelerini kullandı.

33 yaşındaki sol kanat, önceki gün de 'İstanbul' paylaşımı yapınca sosyal medyada "Beşiktaş, Nwakaeme'yi alıyor" iddiaları geldi.

SABAH Spor, Nwakaeme'nin Beşiktaş'a transfer olacağı iddialarını siyah-beyazlı yöneticilere sordu.

İşte aldığımız yanıt: "Nwakaeme ile hiçbir şekilde ilgilenmiyoruz. Sadece yaz transfer döneminde bize önerilmişti ancak istemedik."