Trabzonspor’daki 1,5 sezonluk serüvenine karşılıklı anlaşma yoluyla sözleşmesini feshederek son veren Larsen ayrılık sonrası ilk kez konuştu. 

İsveç ekibi Malmö ile anlaşan 32 yaşındaki Danimarkalı sağ bek, Trabzonspor'dan ayrılığının resmiyet kazanmasıyla birlikte soluğu Kopenhag'ta aldı.

İlk olarak ailesinin yanına giden Larsen buradan İsveç'e geçerek kendisini Malmö'ye bağlayan imzayı atacak. 

Havaalanında Danimarka basınından Tipsbladet'e konuşan Larsen, yeni bir takıma imza atıp atmayacağına dair soruları yanıtsız bıraksa da dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

SADECE TRABZONSPOR'DAN AYRILDIĞIMI SÖYLEYEBİLİRİM

Larsen, "Kızımın ve karımın yanına eve dönüyorum. Şu an oraya gidiyorum. Şu anda sadece Trabzonspor'dan ayrıldığımı söyleyebilirim. Şimdilik durum bu. Sonra ne olacağını göreceğiz. Futbol dünyasında her zaman bir şeyler olur, özellikle de Ocak ayında. Öyleyse ne olacağını görelim. Hızlı da gidebilir, yavaş da gidebilir. Zaman gösterecek." dedi. 

TRABZONSPOR İLE ANLAŞTIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUM 

Böyle tepki gösterdi! “Allahınızdan bulun!” Böyle tepki gösterdi! “Allahınızdan bulun!”

Ayrıca Trabzonspor zamanlarından çok keyif alamadığını itiraf eden Larsen, "Orada çok mutlu olmadığım bir sır değil, buna hiç şüphe yok. Koçlardan memnundum ve birçok maç oynadım ama aile gibi başka yönler de var. Bu yüzden bir çözüm bulmamız gerekiyordu ve Trabzonspor ile anlaşmaya varabildiğimiz için mutluyum." ifadelerini kullandı. 
IMG_2305