Burada vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan Aydın, “31 Mart’ta sandıkta tarihi bir fark atıp hem Büyükşehir Belediyemizi, hem Ortahisar Belediyemizi, hem de diğer ilçe belediyelerimizi tekrar kazanıp destan yazacağız. Seçimin ardından bundan önce yaptığımız projelerimize yenilerini ekleyerek Ortahisar’a hizmet etmeyi sürdüreceğiz.” dedi.

0f14aeec-cc8a-47e2-8673-65df88ed9904

PROJELERİMİZ

TAKDİR GÖRÜYOR

Aydın, “AK Parti belediyeciliği ile yapılan projeler ortada ve takdir görüyor. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Biz hiç hamaset siyaseti yapmadık, bundan sonra da yapmayacağız. Hayata geçirebileceğimiz projeleri vaat edeceğiz ve görev süremiz içerisinde de bunları gerçekleştireceğiz. 5 Mart’ta proje tanıtımımızı yaptığımızda herkes ilçemizi ne kadar önemsediğimizi görecek. Bizim amacımız ilçemizdeki hizmet seferberliğinin artarak devam etmesidir.” açıklamasında bulundu.

599a9122-967a-4d7d-805e-8fd3181cba42

BAŞARILI ÇALIŞMALAR

ARTARAK SÜRECEK

Şehri her kesimi ile kucaklayan bir yönetim anlayışı sergileyeceğini belirten Aydın, “Bundan önce Ortahisar ilçemizde gerçekleştirilen başarılı çalışmalara yenilerini katmak adına görev başında olacağız. Hem AK Parti belediyeciliği ile hem de bizim belediyecilik geçmişimizle birlikte; doğup, büyüdüğümüz ve yaşantımızı sürdürdüğümüz ilçemize katkı sunmak amacındayız. Ortahisar’da daha önce olduğu gibi yine herkesin övgüsünü kazanacak projeleri hayata geçireceğiz.” diye konuştu.

Arsin Kaymakamlığı’nın sevilen ismi görevine veda etti Arsin Kaymakamlığı’nın sevilen ismi görevine veda etti

026e8a29-ca7e-4964-8dbd-d02af78312fc