Sempozyumun açılış konuşmasını Avrasya Üniversitesi Dişçilik Hizmetleri Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Dt. Zafercan Hızarcı yaptı. Hızarcı “ Özellikle protetik restorasyonlarda, teknolojinin hızla geliştiği bir dönemdeyiz. Bugün, bu alandaki yenilikleri ve en güncel yaklaşımları hep birlikte keşfetme fırsatımız olacak. Dijital diş hekimliği, CAD/CAM sistemleri ve biyouyumlumateryaller gibi konularda değerli konuşmacılarımız bizlerle olacak. Bilgi paylaşımının yanı sıra, mesleki dayanışmamızı ve işbirliklerimizi güçlendireceğimiz verimli bir sempozyumdiliyorum. Hepinize katılımınız için teşekkür eder, keyifli ve öğretici bir gün geçirmenizi temenni ederim” dedi.

7f4b363f-01ff-455b-812b-b9d65405b050

Avrasya Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Yavuz Özoran’ınkatıldığı sempozyumda Dt. Mustafa Yıldız, Doç. Dr. İbrahim Duran, Dr. Öğr. Üyesi Halil Sındıraç, Arş. Gör. İrem Öztürk, Arş. Gör. Melek Kara, Dt. Hüseyin Karacabey ve Cdt. Sercan Arslansoy konuşmacı olarak yer aldı.

• ZİRKONYUM PROTEZ MAKYAJI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

İndividual Dental Clinic yöneticisi Cdt. Sercan Arslansoy’unworkshop çalışması katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Arslansoy full monolitik zirkonyum tasarımlarında tesviye ve makyaj tekniklerini gösterdi. Uygulamalı programa bölge üniversitelerinden akademisyenler, öğrenciler, diş hekimleri ve diş protez teknisyenleri de  katıldı.

Fındıkta büyük hüsran! Ziraat odası yapılan tespitleri paylaştı Fındıkta büyük hüsran! Ziraat odası yapılan tespitleri paylaştı

6cc655db-c060-41e2-9e0d-fef9ad7252fa

Editör: Gül Yıldırım