1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Arnavut Bekim Balaj Trabzon’un gündeminde!
Arnavut Bekim Balaj Trabzon’un gündeminde!

Arnavut Bekim Balaj Trabzon’un gündeminde!

Transferde ince eleyip sık dokuyan Trabzonspor’un, Arnavut Milli takım oyuncusu Bekim Balaj’a teklif hazırlığında olunduğu ileri sürülüyor.

A+A-

61trabzonhaber- Spor Servisi- Trabzonspor’a  transfer sezonu öncesi önerilen bir çok oyuncu bulunuyor. Bordo mavili  takıma önerilen  oyuncular ise  izleme komitesinin  süzgecinden geçiyor. Özellikle bonservis bedeli olmayan  oyuncular  daha  alıcı  gözle takip edilirken,  santrafor mevkiine yapılması planlanan takviye için izlenen oyunculardan  4 ismin  netleştirildiği  öğrenildi.

İddiaya  göre Trabzonspor’un görüşmeyi  düşündüğü  4 santrafordan birinin Rusya’nın Grozny takımında  forma  giyen ve Arnavutluk  milli takımının da oyuncu  olan  28 yaşındaki Bekim  Balaj. Grozny  takımı ile sözleşmesi Haziran ayında bitecek  olan  futbolcunun yıllık 750 bin Euro  civarında bir rakama Trabzonspor’da oynayabileceği ifade ediliyor. Menajerinin oyuncuyu Trabzonspor’a önerdiği ve yapılan izlemelerde  oyuncu  hakkında olumlu bir kanaat oluştuğu ileri sürülüyor.