1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ali Koç'tan Trabzonspor sözleri!
Ali Koç'tan Trabzonspor sözleri!

Ali Koç'tan Trabzonspor sözleri!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç yaptığı konuşmada bu akşam oynanacak olan Trabzonspor karşılaşmasından bahsetti.

A+A-

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda konuşan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, bugün için tek bir konuşma yapacağını ifade etti.

"Akşama çok önemli bir Trabzonspor maçımız var" diye sözlerine başlayan Ali Koç, Fenerbahçe'nin ligde aldığı kötü sonuçlar ve Trabzonspor karşılaşmasının önemine değindi.

Katıldığı Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda ligdeki durum için değerlendirmede bulunan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç; “Alanya maçına kadar Fenerbahçe’yi yenmek daha zor oluyordu, daha fazla kazanıyorduk. Ama Alanya maçının ikinci yarısında bu argümanları sunamıyorum. Ne yazık ki şu an istediğimiz noktada değiliz. İstediğimiz nokta bugün geldiğimiz noktada sıralamayı daha rahat yerde olup önümüzdeki sezon kullanmak istediğimiz gençlerden daha fazla yararlanmaktı. 5 maçımız kaldı tarihe kötü bir şekilde girmek istemiyorsanız bu camiayı bir nebze olsun mutlu etmek istiyorsanız son 5 maçı kazanın, artık top sizde, biz size inanmak, güvenmek ve moral veririz dedik. Bu akşam da uzun süredir sahamızda yenilmediğimiz Trabzonspor’u misafir ediyoruz. Umarım bu arzu, temenni bu maçla başlar. Alınacak ders çok var. Mazereti hiçbir zaman üretmedik. En önemli ders, çok fazla değişikliği aynı anda yapmamız önemli olan önümüzdeki sezonun planlarının daha iyi yapılması ve daha arzulu mücadeleci takımı önümüzdeki aylarda kurmak bunun için çalışmalar görüşmeler yapılıyor. Hocamızın isteği doğrultusunda oyuncuların listesi belirlendi” ifadelerini kullandı.