1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ali Koç ‘2019 sonu’ dedi!
Ali Koç ‘2019 sonu’  dedi!

Ali Koç ‘2019 sonu’ dedi!

Fenerbahçe başkanı Ali Koç, 3 Temmuz şike süreç davası ile ilgili olarak konuşarak davanın 2019 yılı sonuna kadar biteceğini söyledi.

A+A-

3 Temmuz şike sürecinde, dönemin Fenerbahçe yönetiminde asbaşkan olarak görev yapan Fenerbahçe başkanı Ali Koç, kulüp avukatlarından aldığı bilgiyi kamuoyu ile paylaştı. Koç; “Avukatlarımızın bana verdiği bilgiye göre 2019 yılı sonuna kadar Fifa’da görülen şike davası sonuçlandırılacak. Bu konudan, Trabzonspor tarafının da haberi var. Fenerbahçe olarak gerekli argümanları Fifa’ya ilettik. Çalışmalarımız, savunmalarımız başarılı bir şekilde devam ediyor. Yine de kararı herkes beklemek zorunda. Artık bu işin, bu yıl gerçekten sonuçlandırılmasını ve aklanmamızı   bekliyorum” dedi.

Ali Koç, o süreci yaşayan birisi olarak Fenerbahçe’nin bir kumpasa getirildiğini yineleyerek; “Bu büyük camia tertemizdir. Bize bir kumpas kurulmuştur. Bu nedenle savunmamızda bunu ispat etmek için mücadele veriyoruz. Karar ile ilgili süreç bir hayli daraldı. Sonucun lehimize tecelli edeceğine inanıyorum” dedi.