1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ali Kemal Denizci'den Szalai açıklaması!
Ali Kemal Denizci'den Szalai açıklaması!

Ali Kemal Denizci'den Szalai açıklaması!

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Danışmanı Ali Kemal Denizci, açıklamalarda bulundu.

A+A-

Radyospor'a bağlanarak açıklamalarda bulunan Denizci, Trabzonspor’un gerçek kimliğine kavuştuğunu belirterek, şunları söyledi:

Sezon başında maddi sıkıntılar olmasına rağmen başarılı bir sezon geçirdi. Trabzonspor'un çıkışı Yeni Malatyaspor'a 5-0 yenilmesinden sonra başladı. Mağlubiyet dönüm noktası oldu. Burak Yılmaz, Onur ve Kucka da takımdan ayrılınca Trabzonspor gerçek kimliğine kavuştu. Gençlerle beraber iyi işler çıkardı. Yönetimin, teknik ekibin ve oyuncuların büyük emeği var. Transfer yasağı olmamasına rağmen Trabzonspor yasak varmış gibi hareket etmek zorunda.

SZALAİ TRABZONSPOR'UN GÜNDEMİNDE Mİ?

Ali Kemal Denizci “Szalai Trabzonspor’un gündeminde mi?” şeklindeki soruya ise, “Szalai gündemde mi bilmiyorum. Trabzonspor'un 1 milyon Euro'dan fazla para verme gücü yok ve vermemeli de” şeklinde yanıt verdi.

Rodallega, Yusuf ve Abdülkadir hakkında da konuşan Denizci, “Rodallega’ya 1 milyon Euro civarında maaş teklif edildi. Bence kabul etmeyecek. Düşünmek istedi, kararını verecek. Abdülkadir ve Yusuf Yazıcı'ya şu an teklif yok. 1 sene daha Trabzonspor'un onlara ihtiyacı var” ifadelerini kullandı.