1. HABERLER

  2. BÖLGESEL

  3. AKSA, basınla bir araya geldi!
AKSA, basınla bir araya geldi!

AKSA, basınla bir araya geldi!

Türkiye’nin en büyük enerji şirketlerinden biri olan ve müşteri odaklı çalışmalarıyla vatandaşlara elektrik tedariği ve kaliteli hizmet sağlayan Aksa Çoruh Elektrik, Trabzon basınını iftar yemeğinde konuk etti. 

A+A-

Trabzon’da bir otelde gerçekleştirilen iftar yemeğinin ev sahipliğini Aksa Çoruh Elektrik; Operasyon Direktörü Arda Hun ile Trabzon İl Müdürü Ali Emrah Köse yaptı. Trabzon’un konumu, önemi, eşsiz coğrafyası, doğası ve değeriyle birlikte sektörel konular çerçevesinde keyifli bir sohbet gerçekleştirilen iftar yemeğinde Aksa Çoruh Elektrik yetkilileri, şirketin faaliyetleri hakkında da bilgi verdi. 

dsc4026.JPG

Aksa Çoruh Elektrik Perakendenin 2010 yılında bu yana Trabzon, Rize, Giresun, Gümüşhane ve Artvin’de hizmet verdiğini belirten Aksa Çoruh Elektrik Trabzon İl Müdürü Ali Emrah Köse, “Aksa Çoruh Elektrik olarak; Trabzon, Rize, Giresun, Gümüşhane ve Artvin’de 1 milyon 250 binden fazla aboneye hizmet veriyoruz. Her koşulda müşterimizin yanındayız ve mevzuata uygun tüm taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi. Aksa Çoruh Elektrik’in Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer aldığını belirten Köse, “Entegre bir perakende şirketi olan Aksa Çoruh Elektrik Perakende yatırımları, güçlü finansal yapısı, grup şirketleriyle entegre oluşumu ve geniş hizmet ağı ile her daim müşterilerine güven verip kaliteli hizmet sunarak sektöre öncülük etmektedir. Müşteri hizmet merkezlerimizde alanında uzman ekibimizle sunduğumuz abonelik, tahsilat, müşteri talep ve öneri gibi işlemlerin yanı sıra; özel günlerde gerçekleştirdiğimiz iletişim çalışmalarımızla da her an müşterilerimizin yanındayız. Her yıl Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında gösterilmemiz de müşteri odaklı çalışmalarımızın bir sonucu” dedi.

Aksa Çoruh Elektrik, bölgedeki kurumlarla iş birliği içinde abonelerinin maksimum kalitede hizmet alması için çalışıyor. Hizmet merkezleriyle vatandaşlara ulaşan Aksa Çoruh Elektrik, abonelerine e-devlet platformu üzerinden de bireysel abonelik başvurusu, borç bilgilerini sorgulama, abonelik fesih başvurusu ve ödeme bilgilerini sorgulama gibi işlemleri de bir arada sunuyor.