YOMRA’MIZI BİRLİKTE 

GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ’

31 Mart’ta Yomra’yı yeniden AK Belediyecilik çatısı altına alacaklarını söyleyen Başkan Adayı Özdemir’e vatandaşlar tarafından büyük ilgi var. Gece gündüz demeden ilçede sıkılmadık bir el bırakmamak için mücadele veren Abdulkadir Özdemir yaptığı açıklamada, “Yomra’mız AK Belediyecilikle şaha kalkacak. Alt yapısından üst yapısına kadar tüm sorunlara hakimiz. Halkın bize vereceği yetkiyle seçimlerin ardından hızlıca harekete geçeceğiz. İlçemiz için hayallerimizi, hedeflerimizi ve vizyonumuzu paylaşmak için büyük bir heyecan içerisindeyim. Öncelikle, bu kutlu yolda bana güvenip destek veren herkese şükranlarımı sunmak istiyorum. Göreve talip olmamın temel nedeni, şehrimizin potansiyelini en üst seviyede kullanarak, her bir vatandaşımızı daha iyi bir yaşam standardına kavuşturmak ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Yomra bırakmaktır” dedi. 
75a34de8-6664-437c-a2ff-74721d512536

‘YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRACAĞIZ’

Şeffaf yönetim ve ortak akla dikkat çeken Başkan Adayı Abdulkadir Özdemir, “AK Parti'nin belediyecilik anlayışıyla, ilçemizi çağdaş, gelişmiş ve sürdürülebilir bir kent haline getirmek için buradayız. İlçemizin her köşesine eşit hizmet götürmek, sosyal adaleti sağlamak ve herkesin yaşam kalitesini artırmak için yola çıkıyoruz. Şeffaflık, katılımcılık ve adalet ilkelerine bağlı kalarak, yönetimimizi şekillendirecek ve her kararımızı bu doğrultuda alacağız. Eğitimden sağlığa, altyapıdan çevre korunmasına kadar geniş bir yelpazede projelerimizle şehrimizi geleceğe taşıyacağız. Bu hedeflere ulaşmak için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Sizlerle birlikte el ele vererek, ortak akılla hareket ederek, daha güzel bir gelecek inşa edeceğimize olan inancımız tamdır. Her birinizi, ilçemizin geleceği için sahip çıkmaya, sorumluluk almaya ve destek olmaya davet ediyorum. Birlikte daha güçlüyüz, birlikte daha ileriye gideceğiz” ifadelerini kullandı.

Sezgin Mumcu: “Ak Parti açık ara birinci parti olarak çıkacak” Sezgin Mumcu: “Ak Parti açık ara birinci parti olarak çıkacak”

fe317c65-2a17-4b31-880c-902e656d046c

27f1c3d7-1c3a-4861-9f9b-5d1b35e81403