1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ahmet Ağaoğlu'ndan Volkan Demirel'e yanıt
Ahmet Ağaoğlu'ndan Volkan Demirel'e yanıt

Ahmet Ağaoğlu'ndan Volkan Demirel'e yanıt

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Fenerbahçe maçının ardından açıklamalarda bulundu.

A+A-

Ağaoğlu hakeme tepki gösterdi. Ağaoğlu, "Golden önce yardımcı hakemin verdiği karar ve komik görüntüler var. Yardımcı hakem topu ayağıyla oyuna sokuyor. Ara transfer döneminde kendisini takıma düşünebilirim" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe yönetimi hakkında konuşan Ağaoğlu, “Kendilerine teşekkür ediyorum. Biz güzel karşılandık. Sarı lacivertli seyircilerin çoğundan da övgüler aldık” dedi.

AĞAOĞLU VOLKAN DEMİREL’E BÖYLE YANIT VERDİ

Volkan Demirel'in "Trabzonspor'da bir analizci ya da tercüman arkamdan bir şeyler dedi. Özür dilesin yoksa otobüsten alır özür diletirim" sözlerine yanıt veren Ahmet Ağaoğlu, şunları söyledi:

"Trabzonspor otobüsünden adam almak kimsenin haddine değildir, analar doğurmadı onu daha. Kimse kimseyi tehdit edemez, karşılığını da en ağır şekilde alır. Bir şey varsa kolluk kuvvetleri var. Biri Trabzonspor otobüsünden adam almaya kalkarsa çok ağır şeyler olabilir. Dönüp kendine bakacak. Maç olaysız bitti diye herhalde buna içerledi. Böyle bir insanı ben olsam takımda istemem. Benim takımımda böyle biri olsa biletini anında keserim. Camialar arası sıkıntı yaratan ifadeler ve davranışlar bunlar. Yıllarca bu davranışlardan beslenen insanlar oldu. Sanırım devirleri kapandı, bu anlaşıldı ve canları yanıyor" şeklinde açıklamada bulundu.