1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ahmet Ağaoğlu’ndan Ekrem İmamoğlu sözleri!
Ahmet Ağaoğlu’ndan Ekrem İmamoğlu sözleri!

Ahmet Ağaoğlu’ndan Ekrem İmamoğlu sözleri!

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ekrem İmamoğlu ile ilgili olarak 61Trabzonhaber.com’un sorusuna, önemli cevaplar verdi.

A+A-

61TRABZONHABER.COM - Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ekrem İmamoğlu ile ilgili 61Trabzonhaber.com spor servisine  konuştu. Trabzonspor başkanı Ağaoğlu, Ekrem İmamoğlu ile çok iyi dost olduklarını ve siyasi görüşünden dolayı  kimseye ayırımcı bir gözle bakmadıklarını  ifade ederek; “Siyasi tartışmaların içine Trabzonspor çekilmesin. Bu son derece yanlış ve tehlikeli bir durumdur. Bunun, kulübümüze hiçbir faydası yoktur ama zararı çoktur” dedi.

Ekrem İmamoğlu’nun yakın arkadaşı ve dostu olduğunu söyleyen başkan Ahmet Ağaoğlu; “Beni eleştirsinler. Kulübü bu işlere çekmesinler. Fakat şunu söyleyeyim. Beni eleştirirken, bir de bu durumu Ekrem İmamoğlu kardeşime sorsunlar. Baksınlar ki, Ekrem kardeşimin bizim ona yaklaşımımızla ilgili bir sıkıntısı, bir derdi var mı? Ondan alacakları cevabı ben iyi biliyorum. Ondan aldıkları cevap  sonrasında emin olsunlar ki, bizi eleştirecek  bir cümleleri olmayacaktır. Ekrem bey de, diğer siyasiler de bu toprakların değeridir. Ve sayın İmamoğlu benim yakın dostumdur”  dedi.