1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ahmet Ağaoğlu'na tepki dinmiyor! Topa tutuldu
Ahmet Ağaoğlu'na tepki dinmiyor! Topa tutuldu

Ahmet Ağaoğlu'na tepki dinmiyor! Topa tutuldu

Yaz transfer sezonundaki kadro planlaması yüzünden topa tutulan Başkan Ağaoğlu, sezon başındaki konuşmaları ile eleştirildi.

A+A-

       Sezonun başından beri ara ara tartışılan Trabzonspor'un kadro mühendisliği konusu; Ünal Karaman'ın, Krasnodar maçından sonraki "Zorlanıyorum, gerçekten zorlanıyorum. Birçok şeyi söylemekte de zorlanıyorum." sözlerinden sonra yeniden gündeme geldi.
 

       Bordo-Mavili taraftarlar, takımdaki sakatlara ve eskiklere dikkat çekerek Başkan Ağaoğlu'nu eleştiri yağmuruna tuttu.
 

       Transferlerle kimin ilgilendiği, futbolcuların sakatlık geçmişinin göz ardı edilip edilmediği gibi konularda sorular soran Trabzonspor taraftarı; Teknik Direktör Ünal Karaman'ın arkasında durdu.
 

       Ağaoğlu en çok da sezon başı söylemleri ile topa tutuldu.
 

Ağaoğlu neler demişti?
 

      Ağaoğlu, Süper Lig'in ikinci haftasının ardından yaptığı açıklamada; "Sürekli bir transfer beklentisi içerisinde bu takımı yabancıya mı çevireceğiz diğer bazı takımların yaptığı gibi. 6 numara istiyorlarsa 8'den 2'yi çıkartırız olur 6... 52 futbolcusu olan bir takımdan bahsediyoruz." ifadelerini kullanmıştı.
 

     Ağaoğlu, Sparta Prag galibiyetinden sonra ise; "52 kişilik bir kadroya sahibiz. A takım ve rezerve takımımızla birlikte geniş bir kadroya sahibiz. Trabzonspor 3 kulvarda da kulvarın zirvesi için mücadele edecek." şeklinde konuşmuştu.