1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ağaoğlu'ndan transfer açıklaması geldi!
Ağaoğlu'ndan transfer açıklaması geldi!

Ağaoğlu'ndan transfer açıklaması geldi!

Trabzonspor Kulübü Başkan Ahmet Ağaoğlu, teknik direktör Ünal Karaman'ın imza töreninde konuştu.

A+A-

61trabzonhaber- Ünal Karaman'ın attığı imzadan sonra açıklamalarda bulunan Başkan Ağaolu; "Trabzonspor'a gönül vermiş insanlar, bu zor dönemlerde Trabzonspor'a hizmet eden insanlar var hala. Ünal Hocamız da Trabzonspor'a özveri ile hizmet eden bir insan. Hocamıza çok teşekkür ediyorum. 

Hocamızın arkasındayız. Sloganımız neydi? Birlikte Yan Yanayız..." ifadelerini kullandı.

Transfer edilecek futbolcularla ilgili konuşan Başkan Ağaoğlu; " 3-4 futbolcu ile görüşmelerimiz ciddi anlamda ilerledi. Açıklayamıyoruz, henüz bitmemiş bir transferin açıklanması demek kulübün kasasına yüzde 10 zarar demektir. Kulübün olmayan kasasına. Yüzde 100 imza aşamasına gelmeden bu isimleri açıklamayacağız. Eğer garanti imza aşamasına gelir ise basın ike kamuoyuna duyururuz." dedi.

Transfer bütçeleri hakkında bilgi veren Başkan Ağaoğlu; " Bizim transfer bütçemiz maksimum 3 milyon euro ama ben bunu 2 milyon eurodan yukarı çıkartmak istemiyorum" şeklinde konuştu.

Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı'ya gelen tekliler hakkında ise; "Lille kulübü verebileceği en yüksek teklifi verdi. Ben kadro bütünlüğünü bozmak istemiyorum. Ha paramız var mı? O da yok. Paramız yok ama inancımız var" değerlendirmesini yaptı.