1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ağaoğlu; "Trabzonspor için kaos ve ısdırap dolu"
Ağaoğlu; "Trabzonspor için kaos ve ısdırap dolu"

Ağaoğlu; "Trabzonspor için kaos ve ısdırap dolu"

Başkan Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor'un son 10 yılına dair değerlendirmelerde bulundu.

A+A-

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, geriye dönüp 2010'lu yılların muhasebesinini yaptıklarında şampiyonlukla açılan bir defterin bugün yine şampiyonluğun en yakın adaylarından biri olarak kapattıklarını belirtti. 
 

Ağaoğlu, şampiyonluklarının çalınmasıyla perdesi açılan bu on yıl , Trabzonspor için kaos ve ısdırap dolu zamanlar olduğunu belirterek, yapılan yanlışlara rağmen camia olarak toparlanmasını bildiklerini söyledi.
 

Başkan Ahmet Ağaoğlu; "Geriye dönüp 2010'lu yılların muhasebesini yaptığımızda şampiyonlukla açılan bir defteri bugün yine şampiyonluğun en yakın adaylarından biri olarak kapattığımızı görüyorum. Bu on yıl içinde hiç mi kaos yaşanmadı? Hiç mi zor zamanlardan geçmedi Trabzonspor? Bilakis, şampiyonluğumuzun çalınmasıyla perdesi açılan bu on yıl, Trabzonspor için kaos ve ısdırap dolu zamanlar demekti. Ama büyük camiaların gücü böyle tramva anlarında belli olur. Alınan hatalı kararlara, yapılan yanlış uygulamalara ve ortaya konan yönetim zaafiyetlerine rağmen Trabzonspor ve camiası kendisini toparlamaya bildi." şeklinde konuştu.