Trabzonspor'da ikinci Abdullah Avcı dönemi başlıyor. Hırvat teknik direktör Nenad Bjelica ile yolları ayıran Karadeniz devinin başkanı Ertuğrul Doğan dün Abdullah Avcı bir araya geldi. Doğan ve Avcı'nın görüşmede anlaşma şartlarının son detaylarının yanı sıra bundan sonraki süreci masaya yatırdıkları belirlendi. Bordo-mavili kulüpten ayrıldıktan sonra geçen 7 aylık süreçte yapılan değişiklikler ve ligin ilk 8 haftasının değerlendirildiği öğrenildi.

TRANSFERİ DE GÖRÜŞTÜLER

İkilinin, takımın toparlanması için izlenecek yol hakkında fikir alışverişi yaptıkları belirlendi. Devre arası transfer dönemi öncesi görüşlerini de Doğan ile paylaşan Avcı'nın kısa sürede yapacağı hamlelerle takımın oyununu geliştirmeyi düşündüğü ifade edildi. Doğan'ın ilk dönemindeki gibi tüm yetkiyi 60 yaşındaki hocaya vermesi bekleniyor. 2 yıllık sözleşme imzalayacağı belirtilen Avcı'nın bu akşam Trabzon'a geleceği ve yarın idmana çıkacağı öğrenildi.

TARAFTARLAR KARŞILAYACAK

Abdullah Avcı'ya Trabzonspor taraftar gruplarının coşkulu bir karşılama yapacağı kaydedildi. Taraftarlar, 60 yaşındaki hocanın geri dönmesine destek verdi. Avcı'nın takımın kısa sürede toparlanması için özellikle kaptanlarla bire bir görüşeceği belirtildi. Başarılı hoca, ilk döneminde kısa sürede takımı toparlamıştı.