1. HABERLER

  2. BÖLGESEL

  3. A. Uzunalioğlu sigorta, devler ligi ödülü aldı!
A. Uzunalioğlu sigorta, devler ligi ödülü aldı!

A. Uzunalioğlu sigorta, devler ligi ödülü aldı!

Trabzon Değirmendere  bölgesinde Anadolu Sigorta  acentesi olarak hizmet veren A. Uzunalioğlu Sigorta Hizmetleri Acentesi  devler ligi ödülü aldı. 

A+A-

61trabzonhaber- Anadolu Sigorta 2018-19 dönemi Karadeniz Bölgesi  en başarılı acenteler  klasmanında , A. Uzunalioğlu Sigortacılık Hizmetleri  Acentesi, ‘devler ligi’ sigortacılık  ödülünün sahibi oldu. Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir şirketlerinden olan Anadolu Sigorta’nın Doğu Karadeniz illeri içinde,  ticaret hacmi ve hizmet kalitesi ölçüleri paralelinde en başarılı olan acentelerine  verdiği ‘Devler Ligi’ ödülünü kazanan A. Uzunalioğlu Sigortacılık Hizmetleri Acentesi bu manada, Trabzon’un gururu  olmayı başardı. Şirket yetkilisi Esma Erata, devler ligi  ödülü almanın  Anadolu Sigorta  bünyesinde çok önemli  bir başarı olduğuna dikkat çekerek; “Her daim güler yüz, güvenilir hizmet, müşteri hassasiyetini gözeterek  müşterilerimize  hizmet ediyoruz. Bu gurur, ekip arkadaşlarımızındır. Çünkü 7/24  büyük bir özveri ile her müşterimizin  sorun ve sıkıntılarına  anında çözüm üreterek,  memnuniyet esasına dayalı bir çalışma yürütüyoruz. O nedenle  bu konuda sabırla ve  inançla  mücadele eden çalışma ekibi arkadaşlarıma  çok teşekkür ediyorum. Velinimetimiz olan  müşterilerimize,  acentemize  gösterdikleri ilgi  ve alakadan  dolayı çok minnettarım. Aynı titizlik, ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin ve bölge insanımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz”  dedi. 

img-20190612-wa0006.jpg

Devler Ligi ödülünü A. Uzunalioğlu Sigorta Hizmetleri  Acentesi  adında Murat Erata  aldı. Erata’ya  ödülü,  düzenlenen yemekli  ödül  töreninde  Anadolu Sigorta Türkiye  Üretim Müdürü Murat Yüksel,  yardımcısı Jankat Özkan ve Bölge Müdürü Rıdvan Bilaç  verdi.