1461 Trabzon Futbol Kulübü devre arası transfer döneminde kadrosunu 3 futbolcu ile güçlendirdi. Pazarspor’dan Önder Selimoğlu ve 1954 Kelkit Belediyespor’dan Tayfun Çulha’yı 2.5 yıllığına bonservisi ile transfer ederken, Samsunspor’dan da Furkan Fehmi Güneş’i sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattı.

23 yaşındaki kanat oyuncusu Furkan Fehmi Güneş, 1461 Trabzon FK’ya başarılı olmaya geldiğini ifade ederek, “Buraya oynamaya geldim. Takımım için elimden gelen gayreti göstereceğim” dedi.

24 yaşındaki yeni transferimiz kanat-forvet oyuncusu Önder Selimoğlu ise, “İyi bir takıma geldim. Hem kulübümün hem de takımımın hedefleri için çok çalışıp, başarılı olacağıma inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Trabzonspor’dan kiralık olarak ayrılan futbolcu şov yapıyor! Trabzonspor’dan kiralık olarak ayrılan futbolcu şov yapıyor!

23 yaşındaki bir diğer yeni transferimiz Tayfun Çulha da “Transferimde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ulaş hocam ile daha önce beraber çalıştık. İnşallah sezonu hep beraber başarılı bir şekilde tamamlayacağız” şeklinde konuştu.